Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz?

Konusunda uzman ve dinamik ekibi ile modern altyapı olanaklarını profesyonel çözümler ve butik hizmet anlayışıyla harmanlayarak A’dan Z’ye her türlü organizasyon hizmeti sunan bir danışmanlık ve
etkinlik yönetim şirketidir.

Kongre ve organizasyon sektörünün tüm gelişmelerini ve yeniliklerini yakından takip eder, kurumların beğeni ve taleplerini değerlendirerek uluslararası platformlarda hizmet sunarız.

Proje yönetiminden sponsorluk çalışmalarına, operasyon planlamasından finans ve risk yönetimine, otel ve kongre merkezi organizasyonlarından sosyal aktivitelere kadar ulusal ve uluslararası birçok kuruma hizmet veriyoruz.

kongre

Hakkımızda

Kalite Politikamız

Var olduğu hizmet sektöründe, müşteri odaklı yaklaşım ile müşteri ihtiyaçlarını önceden düşünmek, yaratıcı, yenilikçi, çağdaş, verimli, üç boyutlu gerçekler sunmak, standardı belirleyen lider yapısı ile ulusal ve uluslararası platformda gerçekleştirilecek olan organizasyonlara dürüst saygın ve dinamik ARASS imzasını atarak, müşteri memnuniyeti ve sadakatini kazanmak.

Hakkımızda

Vizyonumuz

Güveni ve saygınlığı temsil eden, mutlak müşteri mutluluğunu ön planda tutan, çalışanları ile bütünleşmiş, kurumsal kimliği ile öne çıkan, ulusal ve uluslararası düzeyde hizmetlerinde örnek bir kuruluş olmaktır.